Újabb győzelem idegenben, ezúttal Kobátfalva ellen

0
369
Körzeti bajnokság, 2022-2023-as szezon, 6. forduló

Vasárnap, október 16-án került sor a Kobátfalvi Nyikó – Galambfalva SE körzeti mérkőzésre10 órától, a kobátfalvi focipályán. Csapatunk egy ötgólos meccsen tudott nyerni, így megerősítette negyedik helyét a körzeti bajnokságban.

Játékvezetők:

Bíró: Hegyi Hunor – Asszisztensek: Szécsi Csaba, Lőrincz Botond

Kobátfalvi Nyikó: Boros Zoltán, Domokos Kálmán, Domokos Norbert, László Attila (Szász Dávid), Márton Ferenc, Major Gáspar, Marosi Róbert, Osváth Jenő Attila, Somai Zsolt Szabolcs, Szécsi Attila, Tarcsafalvi Szabolcs

Galambfalva SE: Csíszér Szilamér (Szakács Botond), Gliga Róbert, Kovács Alpár, Major Attila (Magyari Tamás), Major Csaba, Miklósi Zoltán, Pap András, Piroska Jenő (Pásztor Eduárd), Sepsi Imre Levente (Szőcs Attila), Szőcs Ádám (Szakács András), Szőcs Mihály Hunor

Sárga lapok:

Domokos Norbert (80′)

Góllövők:

Boros Zoltán (47′, 87′), illetve Sepsi Imre Levente (10′), Szőcs Mihály Hunor (55′), Piroska Jenő (75′)

Végeredmény: 2-3

A meccs részletei:

A meccs első gólját játékosunk, Sepsi Imre Levente rúgta a 10. percben (1-0). A másadik félidőben Major Attila (Galambfalva SE) helyére Magyari Tamás állt fel. A 47. percben Kobátfalva kiegyenlített, Boros Zoltán góljával (1-1). Az 55. percben Szőcs Mihály Hunor idei szezonban lőtt első góljával már 2-1-re vezetett a csapatunk. A 62. percben kettős cserét hajtottunk végre: Sepsi Imre Leventét Szőcs Attila, míg Szőcs Ádámot Szakács András váltotta. A 63. percben a Kobátfalvi Nyikó csapata is frissített: László Attila helyére Szász Dávid érkezett. A 75. percben folytattuk a gólgyártást Piroska Jenő góljával, így már 3-1-re vezettünk. A meccs egyetlen sárgáját a hazaiak játékosa Domokos Norbert kapta a 80. percben, szabálytalankodásért. A 80. percben abszolváltuk az utolsó cseréinket: Piroska Jenőt Pásztor Eduárd váltotta, Csíszér Szilamért pedig Szakács Botond. A 87. percben még szépíteni tudtak a kobátfalviak, Boros Zoltán másadik góljával, de a három pont nálunk maradt (2-3).